Традиційно щороку на святкування Рош-га-Шана до Умані приїздить більше 30 тисяч хасидів.

Але цього року у зв’язку з пандемією такі масові зібрання людей можуть спричинити розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Умані.

Тому на ситуацію відреагував народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Вважаю, що зараз, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні і світі, недоречним є проведення таких масових заходів. Адже вони становлять загрозу для життя і здоров’я людей», – прокоментував законотворець.

До того ж, кількість хворих коронавірусом в Ізраїлі продовжує зростати, тому на території цієї держави посилюють карантинні обмеження.

З огляду на це, зараз країна знаходиться в «червоній зоні» за показниками захворюваності на COVID-19.

17 липня під час годину запитань до Уряду парламентар звернувся до Прем`єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням в цьому році не проводити іудейське свято Рош-га-Шана і заборонити в’їзд паломників-хасидів до міста Умань.

У відповідь Прем`єр-міністр зазначив, що всебічно розгляне це питання та за моєї участі проведе відповідні комісії, у тому числі, Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Після цього буде прийнято рішення.

Антон Яценко запевнив, що буде й далі займатись цим питанням та контролюватиме ситуацію в місті Умань.

Нагадаємо, народний обранець вже звертався до високопосадовців щодо вжиття заходів задля недопущення розповсюдження COVID-19 під час святкування Рош-га-Шана в Умані. Зокрема, до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднаря.

Фото з мережі Інтернет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *